Gifts for Ukraine – онлайн сервіс компанії Meest, який пропонує обрати та придбати товари на будь-яке свято, чи зробити символічний презент друзям та рідним, які живуть в Україні

Сервіс, що допомагає передати радість і щастя у кожен будинок ваших близьких в Україні, сказати, як любите та, як сумуєте, що тисячі кілометрів не стануть на заваді, і ваша турбота буде у кожному серці ваших найрідніших людей.

На сайті знайдете широкий асортимент найменувань, від товарів першої необхідності до оновленого асортименту продуктових та побутових наборів, прикраси, подарункові та косметичні набори, товари для дітей, продуктові корзини, квіти солодощі і багато іншого.

А також, широкий асортимент товарів, щоб підготувати школярика до нового навчального року, та товари для дітлахів у садок. Шкільне приладдя, наплічники, розвиваючі ігри та багато інших цікавих та корисних товарів.

І продовжує діяти, спеціальна пропозиція – якщо ви не знайшли потрібного вам товару на сайті giftsforukraine.com – сервіс пропонує можливість написати менеджеру, який знайде та запропонує усі варіанти необхідного вам товару.

Замовлення та асортимент – https://giftsforukraine.com/
Інформація та новини – https://www.facebook.com/giftsforukraine/